Başhekimden

Değerli hastalarımız,
Yaşayan tüm canlılar için belkide en önemli konuların başında sağlık geliyor. Sağlık insanların mutlu, huzurlu ve rahat bir hayat sürmesinde çok önemli bir rol oynuyor. Belki de çoğumuz sağlığımız bozulmadan tam anlamıyla değerini anlayamıyoruz. Hastalıklar, en önemsizinden en ciddisine kadar yaşam kalitemizi olumsuz yönde etkiliyor.
Başarılı tedavi için doğru ve erken teşhis büyük önem taşıyor. Çağımızda teşhis konusunda hekimlere ışık tutan teknolojik yeniliklere her geçen gün yenileri ekleniyor. Özel Marmaris Hastanesi olarak bu yenilikleri yakından takip ederek hastalıkları erken teşhis etmek ve hastalarımızın tedavisini vakit kaybetmeden yapmak en önemli görevimizdir.
Hastanemiz gerek uzman doktorlarımız gerekse tıbbi personeliyle, hastalıkların oluşmadan önlenmesi için eğitim çalışmaları yürütmeyi görev bilmektedir.
Tecrübeli doktor kadromuz, genç ve dinamik ekibimizle, siz değerli halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda tüm enerjimizle çalışacağız.

Op.Dr. Ünsal Aybek
Başhekim
Duyurular

01

Hasta Ziyaret Saatlerimiz

Hafta İçi 12:00 - 14:00 ve 17:00 - 19:00Hafta Sonu 12:00 - 19:00

02

İş Duyurusu

Kurumumuzda çalışmak üzere hemşirelik, sağlık memuru veya paramedik diplomasına sahip çalışma arkadaşı aramaktayız. İlgilenen kişilerin insankaynaklari@omh.com.tr adresinden veya 0252 413 60 00 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirler.

03

Ziyaretçi ve Refakatçi Kuralları

Lütfen okuyunuz ve kurallara riayet ediniz.